2 Mayıs 2012 Çarşamba

Fikrimiz Denk Olsun


Hamileyken en çok zorlandığım konulardan biri bebek alışverişiydi. Anne-bebek forumları bu kadar aktif değildi. Bu kadar çok akıl danışabileceğimiz internet annesi yoktu. Evvelden doğum yapan eş-dost dışında "aa bak bunu alma, bunu al" diyecek fazla kimsenin olmamasının sıkıntısı hayli çektim diyebilirim.
Alışveriş konusunda  aldığım onerilerin çoğu ya bana uymadı ya da "alma canım ne gerek var"ların bir kısmının çok elzem olduğunu sonradan öğrendim.


İşte fikirdenk.com tam da bu gereksinimden doğan taze bir girişim. Annelerin ve anne adaylarının bu sudan çıkmış balık misali anlamsızca alışveriş yapmasını önlemeyi, annelerin kendi yaşam tarzlarına en uygun ürünü seçmesini amaçlıyor.

Baştan söyleyeyim sitede satış yok  Zaten tam da bu nedenle kullanıcılar gerçekten o ürünle ilgili ne düşündüğünü dürüstçe ifade edebiliyor. Haliyle bir anne bir ürünü neden beğendiğini açıklarken, bir diğeri de eksilerini cesurca anlatabiliyor. Potansiyel alıcı olanlar da her iki tarafı okuyup kendince çıkarımlar yapabiliyor.

Siz de beğendiğiniz urunle ilgili yorum yapabiliyor ve başka annelere faydalı olabiliyorsunuz.

Domain adıyla da gülümseten fikirdenk.com'un ardında iki yaratıcı anne var. Biri slingolar'ın da annesi İrem Erdilek; diğeri Sena Baran. Bu iki anneyi şahsen de seviyor olmam bir yana, böylesi akıllıca bir fikri hayata geçirdikleri için ayrıca tebrik etmek gerek.

Evet işte yeni sloganımız: Fikirdenk.com a bakmadan bebek alışverişine çıkmayın!!!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder